Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές

Α Ερασιτεχνική 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
06-10-18
16:30
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Βασιλικού ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
07-10-18
16:30
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Σκεπαστής ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
07-10-18
16:30
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Αρτάκης ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
07-10-18
16:30
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Αλιβερίου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.
07-10-18
16:30
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Τριάδας ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
07-10-18
16:30
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
29-09-18
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Ψαχνών ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
29-09-18
17:00
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Γυμνού ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
06-10-18
16:30
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
07-10-18
16:30
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Ιστιαίας ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
07-10-18
16:30
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Γουβών ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
07-10-18
16:30
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Αιδηψού ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
07-10-18
16:30
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Βασιλικών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
29-09-18
17:00
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Νέου Πύργου ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
06-10-18
16:30
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Βαθέος Αυλίδας ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. – ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
06-10-18
16:30
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
06-10-18
16:30
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Λουκισίων ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
07-10-18
16:30
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Φύλλων ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
07-10-18
16:30
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
07-10-18
16:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Μακρυκάπας ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΤ.
29-09-18
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Πάρκο Λαού ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
07-10-18
16:30
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Αγ. Λουκά ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡ.
07-10-18
16:30
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Καρύστου ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
29-09-18
13:00
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ Ζαράκων ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
29-09-18
17:00
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Αγ. Ιωάννη ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
29-09-18
17:00
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Δύστου ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
30-09-18
17:00
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*