ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ: Αναμετρήσεις και διαιτητές σε όλες τις κατηγορίες

Α Ερασιτεχνική 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
13-10-18
16:30
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Νέας Λαμψάκου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
13-10-18
16:30
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Καστέλλας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
13-10-18
16:30
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Λουκισίων ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.
14-10-18
16:30
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Σκεπαστής ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Μακρυκάπας ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Αυλωναρίου ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ Βατώντα ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ Αιδηψού ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
13-10-18
16:30
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Προκοπίου Νέο ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
13-10-18
16:30
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Κηρίνθου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
13-10-18
16:30
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Βασιλικών ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
14-10-18
12:30
ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Αιδηψού ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ.
14-10-18
16:30
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Ιστιαίας ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
14-10-18
16:30
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Πηλίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
13-10-18
16:30
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Αγ. Νικολάου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
13-10-18
16:30
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Πάρκο Λαού ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.
14-10-18
16:30
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Τσαλίκη-Παπίλα ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Πάλιουρα ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΕΟΔ/ΕΠΟ
14-10-18
16:30
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Πάρκο Λαού ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. – ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ Παραλίας Αυλίδας ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Αλεξάνδρου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.

 

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
13-10-18
16:30
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Αγ. Λουκά ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
13-10-18
16:30
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Κριεζών ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
13-10-18
16:30
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ Καρύστου ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
13-10-18
16:30
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Νεοχωρίου ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
14-10-18
12:00
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Σκύρου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΑΣΧΩΝΗΣ ΒΑΣ. – ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.
14-10-18 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ

 

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
13-10-18
16:30
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Πολιτικών ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
14-10-18
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ Βατώντα ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. – ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
14-10-18
11:30
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ Ελληνικών ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
14-10-18
13:00
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Μακρυκάπας ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
14-10-18 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ

 

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
14-10-18
11:30
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ Πάρκο Λαού ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
14-10-18
12:30
ΚΥΜΗ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ Κύμης ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
14-10-18
12:30
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Φύλλων ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
14-10-18
16:30
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ Ζαράκων ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
14-10-18
16:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Καλαμακίδη ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. – ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
14-10-18
16:30
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Βαθέος Αυλίδας ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*