ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Α Ερασιτεχνική 11η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Ερέτριας 5-1
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ   1-0
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.  0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ  1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ  2-2
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 1-2
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-0
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-4

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ   0-2
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ   (αναβολή)
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 0-0
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 0-0
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 8-0
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ 0-1
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 0-2

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   0-0
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6-3
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0-2
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-0
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 1-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 2-4

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ   1-2
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5-3
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 0-3 (α.α.)
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 3-0
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 1-1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 2-0

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ 2-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2-1
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ 0-2

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Βαθέος Αυλίδας 0-0
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 2-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 5-1
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 0-2

Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 9η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 0-4
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ 0-1
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ 1-0

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*
*